Home » Spirituaalsus » Teine inimene oled sina

Teine inimene oled sina

Me oleme vaimsed olendid, kes on kehastunud siia maailma, et kogeda materjaalset maailma ja saada siit oma hinge jaoks vajalikud õppetunnid. Oleme nagu väärtuslikud teemandid, kus igaüks peegeldab valgust ainult talle omasel unikaalsel viisil. Nii aitame teineteisel paremini kasvada. Seega, teine inimene peegeldab sind ennast ja aitab paremini näha sinu enda erinevaid külgi, nii positiivseid kui negatiivseid.

See kuidas sa teise inimesse suhtud, peegeldab seda kuidas sa sügavamal tasandil suhtud iseendasse. Kõik, mida sa ütled teisele, ütled sa sisimas ka iseendale. Kõik, mida sa näed teises inimeses, on olemas ka sinus eneses. Nii kuidas sa kohtled teisi inimesi, kohtled sa ka iseennast. Sinu mõtted ja tunded avaldavad mõju teistele inimestele ja ka vastupidi. Nii nagu sa suhtud iseendasse, nii suhtuvad sinusse ka teised.

Kui sa keskendud heale teistes inimestes ja seda neile väljendad, siis sa võimendad seda headust veelgi nii teistes kui iseendas. Kui sa keskendud halvale teistes, siis sa toidad seda halba nendes ja ka iseendas. Mida rohkem sa keskendud halvale ja proovid otsida vigu teises inimeses, seda ebakindlamaks muutub teine inimene, mis loob probleeme juurde nii tema kui sinu ellu. Kui suhtled teiste inimestega viisil, mis austab nende sügavamat olemust, on sul pärast alati ka enda suhtes hea tunne. Kui lahkud olukorrast jäädes kellegi peale viha kandma, siis oled vihane ka enda peale. Lisaks tõmbad sarnast olukorda endale uuesti ligi. Kui sa rõhutad head teises inimeses, siis see headus kasvab ja ka sinu enda sisemine mina terveneb ja hakkab ligi tõmbama rohkem head. kogu sinu elu tervikuna muutub paremaks ja positiivsemaks.

Iga kord kui sa pead kedagi halvaks, pead sa halvaks ka iseennast, su sagedus langeb ja sa hakkad automaatselt oma ellu tõmbama rohkem halbu situatsioone ja inimesi. Niipea, kui võtad enda peale vastutuse ja häälestad oma teadlikkuse positiivsuse, rõõmu ja headusele, siis tõstad sa oma sagedust ja vibratsiooni ja hakkad neid ka oma ellu tõmbama. Mida rohkem sa midagi vihkad seda rohkem oled sa sellega seotud ja mida rohkem sa armastad, seda vabam sa oled.

Kui sa keskendud liialt omadustele, mis sul puuduvad ja tunned end selle pärast halvasti, siis sa võimendad seda ja ka teised hakkavad neid omadusi sulle ette heitma. Kui sa aga keskendud oma voorustele ja sisemisele suurusele, siis märkavad seda ka teised. Millele iganes sa ka enda tähepanu pöörad, seda sa ka lood.

Positiivne suhtumine ei tähenda, et sa oleksid pime ja kiidaksid kõik õudused heaks. See tähendab tahet näha teistes head ja mitte keskendumist sellele, mis on sinu arvates vale või erineb sinu arusaamadest ja tõekspidamistest. See ei tähenda seda, et sa kaotaksid lugupidamise ja austuse iseenda vastu. Kui teised kasutavad sind ära või kohtlevad sind inetult, siis tihti lased sa ise seda teha. Kui sa austad ennast ja oma tundeid, siis ei saa teised sind kuidagi kahjustada.

Muidugi on kerge austada end, kui sind ümbritsevad  head ja auväärsed inimesed. Palju suurem väljakutse seisneb selles, kui sina annad endast parima ja austad teisi inimesi, aga teised sind mitte. Võibolla sa ei usu sisimas, et oled väärt head kohtlemist ja lased neil alateadlikult end ära kasutada. Kui sa ise ei pea ennast küllalt heaks, siis sõltud sa teiste tähelepanust ja kiitustest ja annad nii ära oma jõu.

Võib olla ka nii, et sind halvasti kohtlevad inimesed ei ole ise oma hingega heas kontaktis või ei ole mingit õppetundi enda elus üra õppinud. Sel juhul ei saa sa sinna midagi parata. Kedagi ei ole sellepärast vaja vihata, hukka mõista ega maha teha. Viha sünnitab viha, vägivald vägivalda, hukkamõist hukkamõistu. Me kõik oleme oma arengus erinevates etappides ja igaüks peab oma õppetunnid ise läbi tegema. Mõned õpivad viisil, mis teeb nende endi ja teiste elu raskeks, kuid nad peavad ise selle arusaamiseni jõudma. Sina saad vaid aksepteerida teist inimest sellisena nagu ta on ja soovida talle  headust, taipamist, ärkamist ja märkamist või olla ise eeskujuks ja suunanäitajaks.

Me oleme siin maapeal kui üks kogukond, tehes koostööd ühise eesmärgi nimel. Me kõik pärineme väljaspool füüsilist keha samast allikast. Teine inimene oled sina. Iga kogemus meie elus on selleks, et õppida looma rohkem headust ja armastust. Meie tõeline vägi peitub teineteise teenimises. Hoolimise, motiveerimise, julgustamise, andestamise, tervendamise, kaastunde ja armastuse abil saame avarduda ja kasvada üksteise toel üles valguse poole. Mida rohkem me suudame headust ja armastust teistele kiirata ja ise vastu võtta, seda kiirem on nii igaühe kui kogu inimkonna vaimne areng.

About Egle

Kuigi igaüks meist on unikaalne ja proovib otsida oma tõde omamoodi, soovime me kõik siiski tegelikult ühte ja sama – olla õnnelikud ja armastatud, elada külluses ja hingerahus ning olla terved. Julgustan sind tõstma oma teadlikust, nägema ” suurt pilti” , kuulama oma keha ja vastutama ise oma tervise eest. Tore kui leiad siit lehelt midagi kasulikku, mis aitab sind sinu teekonnal edasi. Kui ei, hinga sügavalt sisse ja mine edasi. :)

Leave a Reply