Home » Spirituaalsus » Naised- need imelised olendid

Naised- need imelised olendid

Olen alles viimastel aastatel hakanud aru saama, et naine olla on tegelikult suur au. Meie ühiskond on naisenergiat alla surunud nii meestes kui naisetes juba aastasadu, kui mitte tuhandeid. Seetõttu tundsin minagi juba väikese tüdrukuna end naisena ebamugavalt. Proovisin olla rohkem meeste moodi, rohkem meesenergias, et paremini siin maailmas hakkama saada. Kuid nüüd saan aru, et maailm vajab mind just naisena. Naised peaksid ennast palju rohkem väärtustama. Iga naine peaks olema teadlik sellest milline imeline jõud temas peitub. Iga naine on Jumalanna.

Naise ilu ei peitu ainult tema välimuses, tema riietes, mida ta kannab. Naise ilu ei peitu vaid megis ega soengus, kõrgetes kontsades ning parfüümis, mida ta kasutab. Naise tõeline ilu peitub temas pesitsevas naiselikus energias, mida ta endas aksepteerib ja tunnustab. See ilu paistab välja tema silmadest, kust õhkub südame soojust ja armastust, ükskõik kuhu ta ka ei vaataks või keda ta ka ei näeks.

Iga naine kannab endas naiselikku energiat, olles algne looja, ürgema kellest kõik muu on loodud. Naiselik energia on intuitiivne, hooliv, armastav, kaastundlik, tervendav, loov, soe, kaitsev, suurt pilti nägev, tolerantne, empaatiline, emalik, voolav, piiritu, koostöö aldis, mõistev, elutark, taastav, tundlik, avatud, vastuvõtlik, andestav, sensuaalne, graatsiline, passiivne, avatum ja tundlikum ka teiste eluvormide ja looduse suhtes. Naiselik energia on püsiühenduses kõiksusega ehk algallikaga, nähes eraldatuse ilusiooni taha.

Naised- emad, vanaemad, õed, tütred, sõbrannad, naabrinaised on kõik õpetajad, head sõbrad, inspiratsiooni allikad, muusad, tugi- ja usaldusisikud, ravitsejad, partnerid, toitjad, hoolitsejad ja armastajad.

Naiste kaasasündinud anne on julgustada, toetada, inspireerida ja valgustada teisi, et tuua välja neist parim. Naised on võimelised kõrvale jätma oma huvid, et toetada ja aidata teisi nende teel. Naised oskavad tuulte ja vihmade keelt. Nad teavad vaistlikult ja intuitiivselt, mis on hea meie maale ja meile endile. Naised loovad enda ümber ilu ja harmooniat, naised on kodusoojuse loojad.

On äärmiselt oluline, et naised oskaksid ennast väärtustada, ega laseks emotsioonidel end liigselt kanda, et mitte põhjustada kannatusi neile endile ja nende lähedastele. Naine on loovuse kanal. Naine võib luua kaose oma destruktiivse energiaga – võib mürgitada mehe, purustada suhte ja hävitada maailma.  Kuid naise võimuses on  kasvatada ka uus, parem ja armastavam põlvkond ehk luua homne maailm.

Kuidas saada kontakti oma naiseliku energiaga.

  • Õpi ennast aksepteerima ja armastama kõikidel tasanditel, nii keha, meele kui hinge.
  • Tea oma jõudu, väärtust ja tõelist idenditeeti.
  • Hoolitse oma  keha eest, sest keha on sinu hinge tempel. Toitu tervislikult, liigu, puhka.
  • Fokusseeri end sisemisele kasvamisele, mediteeri ja inspireeri ka teisi enda ümber sisemiselt kasvama.
  • Tunneta ühendust looduse, loomade ja emakese maaga.
  • Ole tänulik, et sa oled naine ja oled selline nagu sa oled
  • Usalda iseennast. Sina naine, oled kõikide allikate allikas.

Head naiste päeva armsad naised!

Rohkem armastust, hoolimist, tervendamist ja  inspireerimist, et luua pimedusest valgus!

Äitäh armsad mehed, et te lasete meil olla need , kes me oleme – naised !

About Egle

Kuigi igaüks meist on unikaalne ja proovib otsida oma tõde omamoodi, soovime me kõik siiski tegelikult ühte ja sama – olla õnnelikud ja armastatud, elada külluses ja hingerahus ning olla terved. Julgustan sind tõstma oma teadlikust, nägema ” suurt pilti” , kuulama oma keha ja vastutama ise oma tervise eest. Tore kui leiad siit lehelt midagi kasulikku, mis aitab sind sinu teekonnal edasi. Kui ei, hinga sügavalt sisse ja mine edasi. :)

Leave a Reply