Home » Spirituaalsus » Naerata, imed on päriselt ka olemas

Naerata, imed on päriselt ka olemas

Igapäevane elu mähib meid tihti oma lõpututesse draamadesse, kus on kerge kaotada suunda ja täielikult unustada, et on olemas imed. Kui lapseeas tundub kogu elu üks suur ime, siis vanemaks saades keerame enamasti imekraanid enda jaoks kinni. Kuid õnneks, isegi kui meist on saanud tõsised, kivistunud nägudega täiskasvanud on kuskil sügaval südamesopis soov kogeda imet alles. Täiskasvanuna me lihtsalt hakkame imeks pidama ainult seda, mis jääb meie piiratud maailmast väljapoole ehk see mida me ei oska loogiliselt seletada, ei suuda oma silmaga näha, katsuda või teaduslikult tõestada. Sisuliselt on tegemist meie endi otsusega mis on meie arvates ime ja mis mitte. See teebki imede kogemise täiskasvanu eas nii kättesaamatuks ja muudab elu nii tuimaks ja üksluiseks.

Kui sa oled kaotanud usu imedesse, siis alusta sellest, et mine vaata kõigepaelt peeglisse. Sina ise oled tõestuseks, et imed eksisteerivad. Vaata, sul on keha, mis töötab nagu võlumasin. Sul on võimalus tunda, liikuda, näha, kuulda, maitsta, nutta, naerda, mõelda ja mõista. Sul on hääl, sa saad suhelda, sa võid laulda. Mõtle ometi, sa elad ja hingad. See on puhas ime, et sa saad kogeda elu selles maailmas. Sul on olemas supervõimed. Sul on mälu, kujutlusvõime, õppimisvõime ja teovõime. Sul on intuitsioon, mis näiab sulle õiget suunda igal sammul. Sul on võime materjaliseerida oma ideed ja mõtted. Sa oled üks loojatest. Sa lood maailma enda ümber. Sa oled unikaalne ja kordumatu. Lihtsalt vaata enda sisse ja koge milline meeletu vägi ja jõud on sinu sees. Sul on võime tervendada teisi ainuüksi oma naeratuse, kallistuse, kaastunde ja armastusega. Sul on võime aksepteerida ja andestada. Sul on võime uskuda. Uskuda imedesse!

Kas pole imeline, et päeval paistab päike ja linnulaul äratab meid hommikuti. Kas pole uskumatu, et ussikestest saavad imeilusad liblikad. Et inetutest pardipoegadest sirguvad luiged. Ja üks seeme võib paljuneda lõpmatult. Me elame imelises maailmas, kus on võimalik saada kogemusi seinast seina. Siin on meeletult suur kasvulava ja lugematult arenemisvõimalusi. Siin on nii palju salapärast, tundmatut ja tohutult palju avastamisrõõmu. Siin on nii halba kui head, nii ilusat kui koledat, rasket ja kerget. Ja meil on võimalik valida, millist elu ja milliseid kogemusi soovime omandada. Meil on võimalik valida elada elu, kus iga päev on imeline. Elu ongi igal sammul täis pisikesi ja suuri imesid, lihtsalt ole kohal ja märka neid.

Ära kaota usku imedesse, sest elu on ime, kus absoluutselt kõik on võimalik!

About Egle

Kuigi igaüks meist on unikaalne ja proovib otsida oma tõde omamoodi, soovime me kõik siiski tegelikult ühte ja sama – olla õnnelikud ja armastatud, elada külluses ja hingerahus ning olla terved. Julgustan sind tõstma oma teadlikust, nägema ” suurt pilti” , kuulama oma keha ja vastutama ise oma tervise eest. Tore kui leiad siit lehelt midagi kasulikku, mis aitab sind sinu teekonnal edasi. Kui ei, hinga sügavalt sisse ja mine edasi. :)

Leave a Reply