Home » Spirituaalsus » Andestuse jõud

Andestuse jõud

Andesta neile, kes on sulle haiget teinud, andesta neile, kes on sind petnud, andesta neile kes on su südame murdnud, andestada  ka neile, kes sinult andestust ei ole  palunud  ja andesta iseendale, et oled lasknud sel kõigel juhtuda.

Andestamine ei tähenda millegi kohutava heaks kiitmist või unustamist. Sa ei saa muuta minevikku, kuid andestades, saad sa muuta oma tulevikku. Kui keegi on sulle teinud midagi väga halba, siis sa ei peagi seda unustama vaid võtma seda kui väga väärtuslikku õppetundi ja tegema kõik, et see enam kunagi ei korduks.

Andestmine ei ole miski, mida sa teed teiste heaks. Andestamine on kingitus sulle endale, sa teed seda enda heaks, et lasta kibestumisel minna, saada tagasi terveks ja oma eluga edasi minna. Andestades võtad tagasi oma  jõu sellelt kes sulle haiget tegi. Andestamatus on iseenda mürgitamine, lootes, et keegi teine saab mürgituse. Andestamine on kui kellegi päästmine vanglast, avastades, et see vang olid sina ise.

Andestamine vabastab sind sinu mineviku köidikutest, andestamine teeb sind tugevamaks ja annab sulle tagasi sinu jõu, sinu elu. Andestamine  annab sulle tagasi sinu imeilusad tiivad, et sa saakid tõusta kõrgemale kõigest halvast. Andestamine avab südame lahkusele, kaastundele, empaatiale ja armastusele. Oskus andestada kogu südamest on oskus armastada iseennast ja seeläbi ka teisi.

About Egle

Kuigi igaüks meist on unikaalne ja proovib otsida oma tõde omamoodi, soovime me kõik siiski tegelikult ühte ja sama – olla õnnelikud ja armastatud, elada külluses ja hingerahus ning olla terved. Julgustan sind tõstma oma teadlikust, nägema ” suurt pilti” , kuulama oma keha ja vastutama ise oma tervise eest. Tore kui leiad siit lehelt midagi kasulikku, mis aitab sind sinu teekonnal edasi. Kui ei, hinga sügavalt sisse ja mine edasi. :)

Leave a Reply