SÜNDMUSED
Home / Blogid / Taimetoidu töötuba

Taimetoidu töötuba

Taimetoidu valmistamise töötuba

Maitsvalt, tervislikult ja kiiresti

Taimetoidupäeval Telliskivi Loomelinnakus

Pühapäeval 27 aprill, kell 11.00-12.30

IMG_0336

Inimesed arvavad, et tervisliku taimetoidu valmistamine on keeruline, aeganõudev ja  kulukas, ega paku maitseelamust. Olen ise taimetoitlane juba viiendat aastat ja tean, et see pole tõsi ja ma ei näri ainult porgandeid ega söö muru. 🙂 Jooga õpetajana, toitumisnõustajana ja emana soovin ka oma perele pakkuda täisväärtuslikku taimetoitu, mis valmiks kiirelt, oleks soodne ja maitseks ka mehele ja lastele.

Seetõttu kutsungi sind taimetoidu töötuppa, et valmistada koos lihtsalt valmivat ja maitsvat taimetoitu. Teeme ja maitseme vitamiinidest pakatavat karulaugu hummust, toor-peedipestot, ülimaitsvat ja toitvat toor-brokoli- lillkapsa salatit ning hõrgutavat toormagustoitu. Kaasa saab retseptid ja palju häid nippe, et muuta oma igapäevane toidulaud rikkalikumaks ja tervislikumaks.

Töötoa läbiviia Egle Koppel

Vajalik eelregistreerimine: egle@koppel.co.uk või tel. 5134883

Osalustasu on 7 eurot.

About Egle

Kuigi igaüks meist on unikaalne ja proovib otsida oma tõde omamoodi, soovime me kõik siiski tegelikult ühte ja sama – olla õnnelikud ja armastatud, elada külluses ja hingerahus ning olla terved. Julgustan sind tõstma oma teadlikust, nägema ” suurt pilti” , kuulama oma keha ja vastutama ise oma tervise eest. Tore kui leiad siit lehelt midagi kasulikku, mis aitab sind sinu teekonnal edasi. Kui ei, hinga sügavalt sisse ja mine edasi. :)
Scroll To Top