SÜNDMUSED
Home / Blogid / Naiste Meditatsiooni õhtud

Naiste Meditatsiooni õhtud

On kõigile naistele, kes soovivad tõsta läbi spetsiaalsete meditatsioonide ja praktikate oma sisemist tugevust, sära ja graatsiat ning äratada oma ürgne naiselik energia- Shakti.

Iga naine kannab endas Shaktit  ehk naiselikku energiat, olles algne looja, ürgema kellest kõik muu on loodud. Kui Shakti energia tõuseb, siis ta täidab kogu su elu justkui uue elektrilise laenguga. See energia paneb sind tantsima ja laulma ning sisemiselt särama, pulseerides rõõmus ja armastuses. Sa oled tagasi allika juures, leides oma tõelise olemuse.

Shakti energia aitab sul sisemiselt kasvada ja valgustada ka teisi enda ümber. Mõistes oma sisemist algset olemust oled teadlikum iseendast, oma suhetest teistega ja mõistad paremini oma teed naisena, emana, partnerina ja armastatuna.

On oluline, et naised oleksid teadlikud oma väest ja oskaksid ennast väärtustada ja tegelda regulaarselt iseendaga- piisavalt lõdvestuda, liikuda, toituda tervislikult ja mediteerida, et hoida suhteid, oma peret ja iseennast.

Kord kuus pühapäeviti kell 15.30-18.00

Urban Yogini Õnne Laboratooriumis / Telliskivi Loomelinnak, Telliskivi 60, ON-Maja II korrus

Naiste meditasiooniõhtud baseeruvad Kundalini Jooga õpetustele. Kundalini jooga on üks neist iidsetest õpetustest kus naiselik energia on väga hinnatud. Suurt tähelepanu on pööratud nii naisenergia kui meesenergia mõistmisele ja tundmisele, et mõlemad saaksid särada oma täies hiilguses.

Igal naiste õhtul on oma kindel teema, millest räägime lähemalt. Vastavalt teemale teeme huvitavaid ja lõbusaid praktikaid, 2-3 meditatsiooni, lõdvestuse ja lõpetuseks naudime maitsvat teed ning puuvilju.

1  veebruar. Nais- ja mees energia. Mis need on ja kuidas  neid mõista. Nende aksepteerimine ning tasakaal ja harmoonia nende vahel.

22 veebruar. Tunded, emotsioonid ja intuitsioon. Kuidas need omavahel seotud on. Kuidas nad meid aitavad ja juhatavad.

29. märts.  Naise võimed- naine kui tervendaja. Naine kannab endas tohutut väge, jõudu, tarkust ja armastust, mis ootab jagamist. Kuidas leida endas need tervendavad võimed ja kuidas aidata sellega ennast ja teisi.

26 aprill. Suhted. Naine kui suhte looja ja alus ja hoidja. Naise suhted iseenda, oma vanemate, laste ja partneri vahel. Suhete dünaamilisus.

17 mai. Jumalanna kui müstiline looja. Kõik mida sa mõtled ja teed, isegi endale  teadvustamata, igaljuhul lood tänast ja homset maailma. Kuidas luua  teadvustatult.

 

Õhtuid viivad läbi kundalini jooga õpetajad Egle Koppel ja Katre Rajur. Mantraid laulab ja muusikat teeb Kadri Rinaldo.

Palun anna oma tulekust teada emailil: egle@kehakeel.com. või katrer@gmail.com, või tel. 5134883

Tasakaalu panus ühe õhtu eest on 15 eurot. Kui võtad oma sõbranna, ema, tütre, õe või naabrinaise kaasa, on tasakaalu panus 12 eurot kummalegi.

IMG_7436

 

Armas naine, oled südamest oodatud naiste meditatsiooni õhtutele!

Kogu maailm januneb naiseliku energia järele, et saavutada tasakaal, rahu ja üksmeel. Tunnustades endas naiselikku energiat saame rohkem armastada, hoolida, tervendada, luua, inspireerida ja valgustada ka teisi enda ümber, et luua parem maailm meie kõigi jaoks.

Loe lisaks:

Suhted naise ja mehe vahel

Mehe ja naise erinevuste mõistmine

Iga naine on jumalanna

Kadunud naiselikkus ja ego 

Kuidas toimib õnnelik suhe

About Egle

Kuigi igaüks meist on unikaalne ja proovib otsida oma tõde omamoodi, soovime me kõik siiski tegelikult ühte ja sama – olla õnnelikud ja armastatud, elada külluses ja hingerahus ning olla terved. Julgustan sind tõstma oma teadlikust, nägema ” suurt pilti” , kuulama oma keha ja vastutama ise oma tervise eest. Tore kui leiad siit lehelt midagi kasulikku, mis aitab sind sinu teekonnal edasi. Kui ei, hinga sügavalt sisse ja mine edasi. :)
Scroll To Top