SÜNDMUSED
Home / Blogid / Oled oodatud joogasse

Oled oodatud joogasse

Tule hommikuti joogatama!

Saad terveks päevaks vajaliku energiasüsti ja samas ka rahuliku meele!

Kundalini jooga tunnid

neljapäeviti kell 10.00-11.30

Kundalini Jooga keskuses Dharamsaal Liivalaia 11-14,

Mis on Kundalini Jooga?

Kundalini jooga on midagi enamat kui lihtsalt asendid. Kundalini jooga on üks suur õpetuste kogum, filosoofia, elustiil ja kogukond oma imeliste praktikatega ning väärtusilike soovitustega kogu eluks. Kundalini joogas kasutatakse palju erinevaid hingamistehnikaid, mantraid, mudrasid, kehalukke, asendeid, harjutuste komplekse ja meditatsioone. Suur rõhk on keha võimete proovile panemisel, vastupidavuse ja närvisüsteemi treenimisel, oskusel oma keha tunnetada ja lõdvestada. Kundalini jooga on intensiivne ja dünaamiline, siin tuleb ette higistamisi ja pingutamisi, oma tõelist proovilepanekut, kuid samas pole siin ka mingit sundi, sa teed täpselt nii nagu sinu keha hetkel on võimeline.

Algajate edasijõudnute regulaarsed tunnid algavad 30 oktoober.

Kuni aasta lõpuni teeme erinevaid krijasid  ning meditatsioone keha paremaks paindumiseks, immuunsuse tugevdamiseks, seedimise parandamiseks, stressist vabanemiseks, oma hingega parema kontakti saamiseks, tshakrate tasakaalustamiseks ja lihtsalt hea enesetunde ning tasakaalu saamiseks.
P1017864

Kuidas riietuda ja mida tundi kaasa võtta?

Riietus peaks olema hästi mugav ja võimaldama vabalt liigutamist. Sobiv on puuvillane või mõnest muust looduslikust materjalist pikk hele dress. Valge värv on kõige parem, sest ta suurendab inimese isiklikku aurat. Joogatame paljajalu või ka sokkides. Võta kaasa joogamatt, pudel veega ja pleed, et süvalõdvestuse ajal mitte külmetuda. Kui oled otsustanud hakata tegelema Kundalini Joogaga avatud meelel, saad sellest rohkem kasu ja suurima heaolu tunde. Õpetaja võib jagada teadmisi kuid kogemused kuuluvad siiski õpilasele, mis on igaühe jaoks individuaalsed. Kõigil meist on erinev teadlikkus ja võimed, millega peab arvestama.

Anna oma osalemissoovist teada: egle@kehakeel.com või telefonil :5134883

Taskaalupanus

1 tund maksab 9 eurot. 4 korra kaart maksab 30 eurot.

Maksta saab Kehakeel OÜ kontole Swedban: EE282200221049812054 või sularahas kohapeal.

Kuhu tulla

Liivalaia 11-14. Kundalini jooga Keskus : http://dharamsaal.ee

Kohtumiseni Dharamasaalis!

 

Egle Koppel egle@kehakeel.com tel. 513 4883 Kehakeel OÜ, reg.nr.11949799

About Egle

Kuigi igaüks meist on unikaalne ja proovib otsida oma tõde omamoodi, soovime me kõik siiski tegelikult ühte ja sama – olla õnnelikud ja armastatud, elada külluses ja hingerahus ning olla terved. Julgustan sind tõstma oma teadlikust, nägema ” suurt pilti” , kuulama oma keha ja vastutama ise oma tervise eest. Tore kui leiad siit lehelt midagi kasulikku, mis aitab sind sinu teekonnal edasi. Kui ei, hinga sügavalt sisse ja mine edasi. :)
Scroll To Top